آموزش میکاپ مخصوص کریسمس ۲۰۱۶ |مرجع مدل ايران

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است دوشنبه, ۷ دی, ۱۳۹۴ در ساعت ۱۲:۵۳ ب.ظ

آموزش میکاپ مخصوص کریسمس ۲۰۱۶

در هر جشن و میهمانی آداب و رسومی مخصوص به خود وجود دارد که در آن مراسمات باید رعایت شود. از جمله این موارد آرایش کردن و نحوه آراستگی مناسب آن مجلس است. یکی از جشن ها و مراسمات، جشن کریسمس است که در آن باید مطابق با آیین و آداب و رسومش لباس پوشید و آرایش کرد. اما باید دانست که در آرایش کردن نکات مهمی وجود دارد که باید لحاظ شوند تا بتوان شیک ترین مدل آرایش را داشت. ما در این مطلب پورتال رنگی موارد مهم آرایشی را برای شما در نظر گرفته ایم به علاوه اینکه جدیدترین مدل آرایش ویژه کریسمس ۲۰۱۶ را نیز برای شما در نظر گرفته ایم که امیدواریم بپسندید.

نکات مهم در آرایش شیک و جذاب:

به گزارش آکاایران اگر مواردی که در ادامه بیان کرده ایم را رعایت کنید مطمئن باشید به میکاپ دلخواه تان خواهید رسید و با آرایشی جذاب همه را متحیر خواهید کرد.

۱٫ فـقط پنـکک را روی قسـمت های تیــره پوست نکشـید. بـرای اینـکـه پـوست شاداب و تر و تازه به نظر برسد، بـایـد سایه سیاه که زیر چشم می افتد را از بین ببرید. برای این منظور، با پنککـی یک درجه روشن تر از کرم پودری که روی کل صورت زده اید، از خط مژه ها را تا انتهای گودی چشم و گوشه های بینی بپوشانید.

۲٫ همیشه بلافاصله بعد از اینکه از حمام بیرون می آیید از فرمژه استفاده کنید. وقتی مژه ها با آب گرم خیس شده باشند، راحت تر و زیباتر برمی گردند و نمی شکنند.

۳٫ درست است که پودر ابرو بسیار خوب عمل میکند و کاملاً طبیعی به نظر می رسد، اما دقت کنید که این پودر بعد از گذشت چند ساعت لکه دار شده و از بین می رود. برای این منظور بهتر است ابتدا با مداد ابرو نواحی خالی ابرو را پر کنید و بعد پودر را روی آن بزنید.

۴٫ بعد از زدن کرم پودر روی صورت، کمی کف دست ها را به هم بمالید و بعد به آرامی آن را روی گونه ها، چانه، پیشانی و بینی بمالید. گرما باعث می شود که پودر بهتر

مدل آرایش مخصوص کریسمس ۲۰۱۶:

,[categoriy]

آکاایران: آموزش میکاپ مخصوص کریسمس ۲۰۱۶

,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]


No comments yet.

Leave a comment